برگزاری گفتمان دینی با موضوع مهارت های زندگی

شنبه نهم بهمن ماه==> در آستانه آیام الله دهه مبارکه فجر و به همت معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان و مجموعه فرهنگی علی بن ابیطالب (ع) آزادشهر ، گفتمان دینی با موضوع مهارت های زندگی در مجتمع آموزشی برازنده مقدم برگزار شد.

حجت الاسلام دکتر محمد حسین توانایی در این گفتمان در رابطه با راه های ارتباط موثر والدین با فرزندان مطالبی را جهت جوانان و خانواده های آنها تشریح کرد. این استاد دانشگاه همچنین خطاب به حاضران پیرامون راه های کنترل خشم و تاب آوری مطالبی را عنوان کرد. پاسخ به پرسش های حاضران توسط حجت الاسلام دکتر توانایی پایان بخش این گفتمان دینی بود. گفتنی است در این گفتمان دینی 200 نفر از جوانان و خانواده های ایشان حضور داشتند.

در اینجا از تمامی کسانی که ما را در برگزاری این مراسم یاری کرده اند مخصوصا مسئولین مجتمع آموزشی برازنده مقدم تشکر می کنیم.

عکس هایی از مراسم:

/ 6 نظر / 16 بازدید
بچه محل

برنامه با حالي بود. تا باشه از اين برنامه ها

وحید

انشاالله جشن 22 بهمن و میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) داریم برنامه ریزی میکنیم همه بچه ها تبلیغ کنید تا مراسم بهتری برگزار بشه.

آچار

چرا اذون گوی مسجد خوابه؟؟؟!!![خنده][خنده][خنده]

آچار

ماشاالله همه تک های خاج هم هستن[قهقهه][قهقهه][قهقهه][زبان][زبان][زبان]

بچه محل

داره تمركز ميكنه تو كه از اين كار ها بلد نيستي . تو عكس دومي كه بيداره

وحید

با عرض معذرت. دوستان خواهشن در دادن نظرات به کسی توهین نشه و از کسی اسم برده نشود تا خدای ناکرده کدورتی پیش نیاد. "یکی از نظرات به همین دلیل پاک شد"