معرفی بچه های با صفای مسجد علی ابن ابیطالب آزادشهر(1)

در این یک ماه باقی مانده تا رمضان قصد دارم مطلبی را تحت عنوان معرفی بچه های مسجد علی ابن ابیطالب راه بیندازم البته به همت همه بچه های محله:

1-وحید کارگر بیده:اولین فردی را که در این بررسی معرفی می کنم پسری خوب ، دوست داشتنی به نام وحید کارگر است فردی که الان تمام مسئولیت فرهنگی مسجد به عهده اوست حتی جدیدا مسئولیت فرهنگی پایگاه را هم پذیرفته است به قول خودش تمام نامه ها هم دست او را می بوسد ولی کاش وحید دست از قهربازی های خود با اهالی محله بکشد و سعی کند مثل آدم های بزرگمنش از کنار خیلی از مسائل به سادگی بگذرد.

فعلا برای امروز همین یکی کافی است شما حتما نظرات خود را بدهید فقط یادآور میشوم که رضایت خدا و بندگان خدا در نظرات فراموش نشود.

/ 15 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی

[هورا]

همسایه

واقعا که[ابرو]این برو بچه های بی معرفت حتی یه نظرم نزدن[منتظر]اگه میترسن پول اینترشون زیاد بشه یه خبر خوش واسشون دارم[متفکر]کتابخونه آذر یزدی خودمون کافی نت راه انداخته با نصف قیمت بیرون خدایی خیلی خیلی باصرفه هستش[چشمک]

قناری

سلام. من یکی از افرادی هستم که چند سال با این اقا وحید رفیق بودم اما الان چند ماه هست که به خاطر همین اخلاقی که وحید داره باهم رابطه ای ندهریم. اقای باروتکوب شاید منو بشناسی میخوام نظرت رو درباره من بدی

گفی نی

سلام خدمت تمامی بچا

نظر من همینه

منم اصغر نظر ندارم

منم حسین نظری ندارم

منم حسن نظری ندارم

منم تقی نظری ندارم